Ludzie są ciekawi tego, co robię, a kiedy dowiadują się, często pytają mnie: „Dlaczego wybrałeś Enagic?”.

W tym czasie, kiedy zostałem dystrybutorem firmy Enagic, chciałem rozszerzyć swój ustalony strumień przychodów. Nie dlatego, że nie działały, ale dlatego, że mocno wierzę w dywersyfikację.

Dla mnie dywersyfikacja źródeł dochodów oznacza stabilność i bezpieczeństwo. Przeraża mnie, gdy widzę ludzi, którzy polegają na swojej pracy jako jedynym źródle dochodu. Nic więcej, tylko twoja praca! Kropka!

Co się stanie, jeśli budynek, w którym pracujesz, jest narażony na katastroficzne wydarzenie, takie jak powódź lub pożar? Co jeśli masz wypadek w drodze do pracy i powrót do zdrowia zajmuje dużo czasu? Co się stanie, jeśli gospodarka ulegnie pogorszeniu, a pracodawca będzie musiał ograniczyć liczbę pracowników? Co jeśli pracodawca po prostu zdecyduje się zamknąć? Co się stanie, jeśli Twój pracodawca ma zły dzień i przeszkadza mu w zwolnieniu?

Jak powiedziałem, przeraża mnie śmierć, że większość ludzi jest narażona na tę niepewność. To okrutne i już dawno temu zdecydowałem, że to nie dla mnie!

Firma Enagic zaoferowała mi możliwość zarabiania online i / lub offline, więc zacząłem swoje badania.

Dowiedziałem się, że Enagic został założony w Japonii 44 lata temu. To było pierwsze pudełko – było jasne, że jest to stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem. Cokolwiek robili, najwyraźniej działało.

Potem dowiedziałem się, że robią niesamowitą maszynę z technologią, która produkuje różne rodzaje wody, i zrobiłem kolejną należytą staranność.

Byłem pod wrażeniem co najmniej. I właśnie tam rozpoczęła się moja podróż …

Zamówiłem maszynę i zacząłem pić wodę, którą wytwarza. Zakochałem się w tym produkcie. Im więcej się nauczyłem, tym bardziej mi się podobało i moje zdrowie znacznie się poprawiło.

Dowiedziałem się, że to coś więcej niż filtr wody, który usuwa toksyczny rakotwórczy chlor.

Wytwarza również jonizowaną wodę alkaliczną i kwasową poprzez elektrolizę przy użyciu chromowanych płytek podwójnie zanurzonych w platynie. Nie ma na rynku żadnej innej maszyny do jonizacji, która spełniałaby te niezwykle wysokie standardy.

Nauczyłem się, że wody można używać do różnych celów, w tym do picia, gotowania, pielęgnacji urody i czyszczenia.

Woda pitna ma zakres od 8,5 pH do 9,5 pH.

Jest to naprawdę ważne, ponieważ choroby lubią kwitnąć w środowisku kwaśnym, a woda pitna o tych wartościach pH dosłownie neutralizuje kwasowość w organizmie, przez co choroby bardzo trudno się rozwijać.

Użycie wody o wartości 9,0 pH do gotowania jest niesamowite, aby poprawić smaki. Restauracje z maszyną do wody Enagic zgłaszają bardzo pozytywne opinie od klientów, co ostatecznie zwiększa ich sprzedaż.

Woda kosmetyczna jest używana do zastępowania różnych produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają produkty petrochemiczne, syntetyczne zapachy, konserwanty chemiczne i wypełniacze chemiczne.

Ponad 400 szpitali w Japonii używa wody o pH 2,5 urządzenia jako środka dezynfekującego.

Maszyny są zarejestrowane jako urządzenia medyczne w Japonii. Uwaga: może nie być jeszcze zarejestrowany jako urządzenie medyczne w twoim kraju.

Woda o pH 11,5 rozpuszcza tłuste zabrudzenia i ułatwia pracę podczas trudnych prac czyszczących.

Ponieważ maszyna zmienia również strukturę wody, może zapewnić szybkie nawodnienie, co jest szczególnie korzystne dla profesjonalnych sportowców i jest często używane przez trenerów elitarnych drużyn sportowych i ludzi, którzy biorą udział w wymagających wysiłkach fizycznych.

Istnieje również wiele innych zastosowań, takich jak leczenie codziennych dolegliwości i schorzeń, takich jak łuszczyca, ukąszenia owadów, użądlenia meduz, grzybicze stopy, skaleczenia, otarcia, oparzenia, a nawet oparzenia!

I wreszcie mój Enagic & # 39; K8 & # 39; Maszyna produkuje wodę pitną, która jest wyjątkowo bogata w przeciwutleniacze! Jest więc idealny dla zdrowia i przeciw starzeniu się.

Oświadczenie: Enagic jest zawsze otwarty, przejrzysty i uczciwy. Nigdy nie będziesz twierdzić, że produkt wyleczy choroby, stany chorobowe lub choroby. Wysokość dochodu uzyskanego z zostania dystrybutorem Enagic zależy od indywidualnych wysiłków.

Kocham ich etykę!