Sieci mogą przybierać różne formy i rozmiary i są idealne do celów osobistych i zawodowych. Nie myśl, że twoje sieci muszą być biznesowe lub społecznościowe. Może to być zdrowa dawka każdego z nich.

Oto kilka wskazówek dotyczących równoważenia aktywnej i produktywnej agendy sieci.

Fani sportu

Podczas spotkania sportowego możesz znaleźć swojego następnego klienta, dobry start lub mocną rekomendację. Upewnij się, że anteny sieciowe są zawsze aktualne, niezależnie od tego, czy są sponsorowane przez firmę, czy z grupą przyjaciół. Atmosfera społeczna może złagodzić ogólne obawy dotyczące formalnych wydarzeń biznesowych. Umożliwia swobodnemu dialogowi znalezienie wspólnych zainteresowań, nakładających się sieci i innych możliwości. Użyj tych ustawień, aby zapewnić dobrą odległość od windy, skupić się na budowaniu relacji i szybko przerobić.

sława

Niezależnie od tego, czy jest to wydarzenie sponsorowane przez firmę, czy wydarzenie z przyjaciółmi, imprezami lub spotkaniami towarzyskimi. W tej miłej atmosferze masz okazję komunikować się ze sobą przez dłuższy czas i poznać więcej ludzi. To doskonały sposób na rozszerzenie i pogłębienie sieci. Bądź otwarty na prezentacje i rekomendacje dotyczące tego rodzaju wydarzeń.

Losowe spotkania

Możesz być zaskoczony kolejnym wydarzeniem sieciowym. Pamiętaj, że tworzenie sieci nie ogranicza się do oficjalnych wydarzeń, spotkań biznesowych itp. Możesz skontaktować się z każdym w dowolnym miejscu i czasie. To daje szansę na bycie otwartym, prawdziwym i autentycznym. Możesz również być hojny, dzieląc się potencjalnymi klientami, zasobami i innymi pomocnymi narzędziami.

Mamy nadzieję, że te kilka sugestii może ułatwić twoją opinię na temat niewłaściwej wspólnej płaszczyzny sieci. Budowanie relacji, rozwój firmy lub kariery może być zabawne i wnikliwe.