Jeśli poszukujesz pomysłu na to w jaki sposób spędzić urlop, to dobrym wyborem może okazać się hotel SPA w górach. Oprócz zabiegów ośrodki takie oferują również strefę basenową, grotę solną, łaźnie i wanny z hydromasażem. Wszystkie obiekty otwarte są dla klientów również poza zabiegami. Możesz skorzystać z dostępnych pakietów, lub sam wybrać zabiegi, którym chcesz się poddać. Dostępne są zabiegi na dłonie, stopy, twarz. Zawsze możesz zrelaksować się w wodzie poprzez pływanie, aqua aerobic jak również korzystanie z jacuzzi i brodzika.

SPA to okazja nie tylko do odnowy biologicznej ale i relaksu. Górska okolica zapewni piękną scenerię i coś dla oka. Bliskie położenie względem Stacji Narciarskiej zapewni aktywny wypoczynek. Dzięki SPA odczujesz różnicę w wyglądzie skóry co pozytywnie wpłynie na ogólny wygląd. Jeśli masz dzieci, nie wahaj się również i dla nich przygotowane zostały specjalne zabiegi, które umilą im czas.

Poza wyborem pakietów należy zwrócić również uwagę na dostępne pokoje, które różnią się wielkością oraz standardem. Niektóre z nich posiadają balkony, z których rozpościera się piękny widok. Czasami oprócz pokoi dostępne są również drewniane domki. Wybór hotelu SPA oferta zarówno na wolny weekend, jak i dłuższy urlop. Bez względu na porę roku. Choć każda z nich zapewnia innego rodzaju atrakcje. Zarówno zimą jak i latem można skorzystać z pieszych wędrówek górskimi szlakami.