poniedziałek, 24 czerwca, 2024
Strona głównaBez kategoriiWczasy odchudzające

Wczasy odchudzające

Jedzenie na mieście, pośpiech i brak ruchu, oto główne przyczyny wpływające na naszą figurę. Wszystkie z wymienionych składników w sposób negatywny odbijają się na naszej wadze w postaci dodatkowych kilogramów. Dlatego rozwiązaniem mogą okazać się wczasy odchudzającą, za sprawą których połączymy przyjemne z pożytecznym, czyli odnowę biologiczną i wyszczuplanie oraz błogi relaks w hotelu. Możemy skorzystać z dostępnych pakietów stworzonych przez dietetyków lub sami skomponować swój turnus wybierając według indywidualnych upodobań. Podobnie jest w przypadku położenia hotelu, sam zdecydujesz czy będzie to miejsce położone nad morzem czy może w górach. Każdy z tych regionów ma swój niepowtarzalny klimat.

Przed rozpoczęciem turnusu zaprezentowany zostanie cały jego plan. W skrócie zostanie zaprezentowany program pobytu. Zostanie dokonana również konsultacja z dietetykiem, który ustali odpowiednio skomponowaną dietę. W której znaleźć powinny się warzywa i owoce oraz pełnowartościowe produkty spożywcze. W pakiecie wczasów odchudzających otrzymujesz również zabiegi SPA oraz zajęcia fitness dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości. Dzienny harmonogram pozwoli ci na skorzystanie ze wszystkich usług. Zostaną one odpowiednio dobrane po konsultacji z lekarzem. Chociaż zawarta w pakiecie dieta należy do zbilansowanych, to nawet ona może dostarczyć fantastycznych doznań smakowych. Jeśli należy do kręgu osób borykających się z uczuleniem na gluten, to koniecznie zgłoś to lekarzowi.

Właściwa dieta oraz aktywność fizyczna tworzą kompleksowy pakiet, który pozytywnie wpłynie na wygląd naszej sylwetki. Warto dodać, że posiadasz nielimitowany dostęp do strefy basenów, sauny suchej, łaźni parowej oraz sali fitness. Możesz również liczyć na pomoc trenera personalnego.

Poprzedni artykuł
Następny artykuł

Co się czyta