Jak postępujemy

Spotkania naszego klubu odbywają się w kameralnym i nieformalnym gronie – wspólne wyjścia do cichej knajpki na Kazimierzu czy śniadanie na trawie na Błoniach są doskonałą okazją do prowadzenia swobodnych dyskusji na temat naszej pracy i biznesowych planów na przyszłość.

Dołączając do naszego grona zostaniesz poproszony o przedstawienie się i opowiedzenie w kilku zdaniach o sobie – o tym, czym zajmujesz się na co dzień, jakie są Twoje zainteresowania oraz czego potrzebujesz do realizacji swoich pomysłów. Tworząc nasz zespół duży nacisk kładziemy na dobra wzajemną komunikację, dlatego zarówno lubimy uważnie słuchać, jak i liczymy na to, że sami zostaniemy wysłuchani. Z chęcią dowiemy się, co masz do powiedzenia!

Podczas naszych spotkań wymieniamy się doświadczeniami, zarówno dotyczącymi samych projektów, jak i współpracy z klientem. Uczymy się na własnych błędach. Rozmawiamy o wspólnych pomysłach i nowych wdrożeniach. Na potrzeby obsługi większego projektu tworzymy zespoły projektowe, w których poszczególnym członkom zostają przydzielone określone zadania. Razem możemy więcej!